Elite-Bila

Popis produktu

Zobrazené provedení: bílý antik lak - vysoký lesk / dýha wenge světlé
Tuto kuchyň můžete mít v dalších barevných a materiálových provedeních.
Čisté linie kuchyňské linky ELITE promlouvají za vše a přesně definují vzhled kuchyně.

otázky k produktu

Tipy do vaší nové kuchyně

Keramický dřez

Keramický dřez má mnoho perfektních vlastností které jistě oceníte. Například keramický dřez je velmi tvrdý a proto odolný proti vrypům nebo poškrábání od nádobí. K opotřebení dochází velmi pomalu a protože je keramika také stálobarevná vypadá dřez po mnoha letech stále jako nový. Keramika je také velmi odolná proti vysokým teplotám. Bez obav můžete vylít rozpálený olej nebo odkládat rozpálené nádobí, aniž by to dřez poškodilo. Glazura na povrchu keramického dřezu je neporézní. Nečistoty,mikroorganizmy, ale ani barviva či látky nesoucí různé pachy, nemohou proniknout do povrchové vrstvy, takže na povrchu tolik neulpívají a snadno se odstraňují. Díky glazuře se snadno odstraňují. Nemusíte se obávat, keramický dřez je díky svému složení také velmi odolný proti rozbití. Ani pád velkého kusu nádobí jej nepoškodí.
Vystaveno Atelier-Hradčany
Vystaveno Atelier-Hradčany

Bílé spotřebiče

Pokud uvažujete o koupi bílé kuchyňské linky nemusíte vybírat pouze z nerezových spotřebičů. Někteří výrobci nabízí i řadu spotřebičů v bílé barvě. Bílé spotřebiče budou také originálním designovým doplněním vaší nové kuchyně a podtrhnou jednotný styl.

Varná a pracovní deska

Bílá pracovní deska z materiálu Technistone je neporézní velmi odolná jak teplotně tak i na poškrábání a snadno se udržuje. Většina varných desek se nabízí pouze v černé barvě. Pokud chcete mít doma něco jiného než vaši sousedé můžete zvolit například varnou desku v šedé barvě.
Vystaveno Atelier-Hradčany