Sedacka-Nardo

Cena 44 990,- ,-

Popis produktu

Sedací souprava NARDO je naším nejúspěšnějším modelem. Vybrali jsme proto nejprodávanější barvy kůží a složení sedačky. Sedačka je nabízena jen jako 3-sedák plus relaxační díl. Díky tomuto omezení jsme, ale mohli docílit nižší ceny při zachování vysoké kvality značky RECOR.

Sedací souprava NARDO je charakteristická hlubšími sedáky, které nabízejí příjemné posezení, relaxačním dílem, na kterém si můžete pohodlně odpočinout a sklopnými opěrkami hlavy, sami si můžete nastavit takovou pozici opěráků, která vám bude nejvíce vyhovovat. Nebo je úpně sklopit a použít je jako odkládací plochu. Sedáky jsou prošívané, minimalizuje se tak riziko prosezení. Nožičky jsou kovové a velmi subtilní.

Tetno typ sedací souptavy je nabízen také v rozkládacím provedení, pro příležitostné spaní, pod názvem DARIUS Rozměry a komponenty (pdf)

otázky k produktu

Platí slevový poukaz, který máte na vašem webu v záložce "Aktuálně" i na tuto sedačku?
Ano, poukaz je platný i na sedačku NARDO

Barevné varianty

Kožený potah: Mamut-Dash white Kožený potah: Mamut-Elephant Kožený potah: Mamut-Basalt Kožený potah: Mamut-Ebony Kožený potah: Mamut-Carbon Kožený potah: Mamut-Star white Kožený potah: Mamut-Black Kožený potah: Mamut-Grizzly Kožený potah: Mamut-Artichoke Kožený potah: Mamut-Mink Kožený potah: Mamut-Taupe
sedací souprava nardo
sedací souprava nardo